PROCES REALIZACJI DRUKU 3D

W naszych rękach Twój unikatowy pomysł zamieni się w gotowy element. Prześlij nam swój projekt – drukujemy również skomplikowane elementy, wymagające dużej dokładności i wysokiej jakości.

Masz gotowy element i chcesz go skopiować? Zeskanujemy go i przygotujemy model 3D do wydruku.

Nie masz projektu? Pomożemy ci krok po kroku – zaprojektujemy i wydrukujemy w 3D dowolny element w naszej siedzibie w Warszawie. Skontaktuj się z nami już dziś i stwórz swój niepowtarzalny element 3D w najwyższej jakości, za najlepszą cenę!

Interesuje Cię cena druku 3D? Skontaktuj się z nami: druk3d@techocean.pl

PRODUKCJA

JAKOŚĆ

Dzięki drukowi 3D precyzyjnie przeniesiemy Twój wyjątkowy pomysł z wyobraźni do rzeczywistości. Nasze drukarki 3D pozwalają otrzymać wysokiej jakości elementy o szerokiej gamie zastosowań. Zaufaj nam – działamy na terenie Warszawy i nasi specjaliści mają wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i drukowaniu w technologii 3D.

PERSONALIZACJA

Część do maszyny? Fragment zabawki? A może rzeźba? Nie musisz się ograniczać, bo drukarka 3D potrafi urzeczywistnić dowolny projekt.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, by wydrukowany w technologii 3D element był zgodny z Twoimi oczekiwaniami. Wszystkie projekty tworzymy od podstaw, bez względu na zastosowanie.

REALIZACJA

W trosce o Twój czas stale udoskonalamy proces projektowania 3D i produkcji elementów, skracając oczekiwanie na wydruk do minimum. Nasi specjaliści na bieżąco informują Cię o postępie prac.

NASZE WYDRUKI

Lubimy wyzwania i rozwiązywanie nietypowych problemów! Tu obejrzysz projekty 3D, jakie wykonaliśmy dotychczas w naszej siedzibie w Warszawie.

NASZE TECHNOLOGIE

Korzystamy z technologii FDM, jednej z najpopularniejszych technologii prototypowania 3D na świecie. Pozwala ona na uzyskanie skomplikowanych kształtów i struktur, które są poza zasięgiem metod konwencjonalnych, takich jak frezowanie czy odlewanie. Dzięki wykorzystaniu tworzyw sztucznych koszty wydruku 3D są relatywnie niskie.

Obsługujemy pliki w formatach: .stl; .obj; .stp; .iges; .ipt. Interesuje Cię cena wydruku 3D? Skontaktuj się z nami, a wycenimy Twój projekt od ręki.

MATERIAŁY

W naszej siedzibie w Warszawie oferujemy wydruki 3D przy wykorzystaniu takich materiałów jak:

– PLA

– ABS

– HIPS

– PET

– PET glass (transparentny)

– Guma

oraz wielu innych.

Pełna lista filamentów do druku 3D dostępna jest na stronie sklepu 3D Reaktor.

Jeżeli potrzebujesz wydruku o specyficznych właściwościach, których nie gwarantują powyższe materiały, napisz do nas.

OFERTA KOLORÓW*

I wiele innych!

*Kolory mogą różnić się odcieniem od przedstawionego na stronie internetowej. Przedstawione kolory są przykładowymi kolorami z naszej szerokiej palety barw. Potrzebujesz więcej informacji o kolorach, jakie oferujemy? Skontaktuj się z nami: druk3d@techocean.pl

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Dowiedz się dlaczego warto nam zaufać.

Dane kontaktowe

TechOcean Sp. z o.o.

ul. Karwińska 20

02-639 Warszawa, Polska

Godziny otwarcia:

poniedziałek – piątek 7:00-19:00

+48 731 179 307

+48 22 299 63 63

Formularz kontaktowy

Wyślij email lub telefon, za chwilę się z Tobą skontaktujemy!

Prosimy o przesłanie modelu w formacie .stl na maila: druk3d@techocean.pl
Wycenę prześlemy niezwłocznie po otrzymaniu modelu lub opisu projektu.