Unikalna technologia druku dla zastosowań w kosmosie

Zamów wydruki w nowoczesnej technologii od ręki.

Nazwa projektu: Opracowanie i przygotowanie do wdrożenia flamentu do druku oraz usługi wydruku elementów odprowadzających cepło, antyradiacyjnych i strukturalnych przeznaczonych do pracy w przestrzeni kosmicznej.

Szukasz wyjątkowego materiału, który sprosta kosmicznym wymaganiom?

Odezwij się do nas. Nasz zespół pomoże konsultacją w ocenie wyzwania i doboru materiału.

Jak zamówić wydruk?

Proces realizacji jest bardzo prosty. Prawdopodobnie jeszcze następnego dnia dowiesz się ile będzie kosztować Twój wydruk 3D.

Wyślij zapytanie

Prosimy o przesłanie modelu w formacie .stl na adres mailowy: order@3dzodiak.space

W przypadku braku takiego pliku – prosimy o jak najszerszy opis, wymiary oraz ewentualne zdjęcia, rysunki, wizualizacje. Dodatkowe informacje o wymiarach, kluczowych wymaganiach, oczekiwanym efekcie wydruku 3D czy też materiale są zawsze mile widziane.

Kontakt z klientem

Prosimy zawsze o pozostawienie danych kontaktowych (e-mail, telefon). W razie potrzeby w celu profesjonalnej realizacji usługi czasem mogą pojawić się istotne pytania techniczne.

Darmowa wycena

W odpowiedzi na zapytanie odpowiadamy najpóźniej w ciągu jednego dnia roboczego (do 24 godzin).

Druk 3D

W przypadku podjęcia współpracy oraz po zaakceptowaniu założeń i zakresu usługi – rozpoczynamy proces wydruku 3D oraz ewentualnych dodatkowych procesów obróbczych zgodnie z ustaleniami z klientem.

Wysyłka / odbiór

Wydruk 3D jest gotowy do wysyłki. Również jest możliwy do odbioru osobistego u nas w biurze (Warszawa, ul. Konstruktorska 6).

Skonsultuj zakup materiału do druku 3d razem z naszym zespołem

Nowe pole

5 + 7 =

Dane kontaktowe

E-mail: order@3dzodiak.space