Szukasz specjalistów od druku 3D w Warszawie?

Dobrze trafiłeś!

Stwórz swój niepowtarzalny element 3D

Masz już swój unikatowy projekt? Prześlij go do nas, a urzeczywistnimy Twój pomysł!

Masz gotowy element i chcesz go skopiować? Zaprojektujemy go i przygotujemy model 3D do wydruku.

Nie masz jeszcze projektu? Żaden problem, pomożemy Ci krok po kroku – zaprojektujemy i wydrukujemy w 3D dowolny element.

Podobają Ci się nasze wydruki?

Zaobserwuj nas na Instagramie i bądź na bieżąco z naszymi nowymi projektami!

Jak zamówić wydruk?

Proces realizacji jest bardzo prosty. Prawdopodobnie jeszcze następnego dnia dowiesz się ile będzie kosztować Twój wydruk 3D.

Wyślij zapytanie

Prosimy o przesłanie modelu w formacie .stl na adres mailowy: druk3d@techocean.pl

W przypadku braku takiego pliku – prosimy o jak najszerszy opis, wymiary oraz ewentualne zdjęcia, rysunki, wizualizacje. Dodatkowe informacje o wymiarach, kluczowych wymaganiach, oczekiwanym efekcie wydruku 3D czy też materiale są zawsze mile widziane.

Kontakt z klientem

Prosimy zawsze o pozostawienie danych kontaktowych (e-mail, telefon). W razie potrzeby w celu profesjonalnej realizacji usługi czasem mogą pojawić się istotne pytania techniczne.

Darmowa wycena

W odpowiedzi na zapytanie odpowiadamy najpóźniej w ciągu jednego dnia roboczego (do 24 godzin).

Druk 3D

W przypadku podjęcia współpracy oraz po zaakceptowaniu założeń i zakresu usługi – rozpoczynamy proces wydruku 3D oraz ewentualnych dodatkowych procesów obróbczych zgodnie z ustaleniami z klientem.

Wysyłka / odbiór

Wydruk 3D jest gotowy do wysyłki. Również jest możliwy do odbioru osobistego u nas w biurze (Warszawa, ul. Konstruktorska 6).

Jesteś w dobrym miejscu!

Krótki czas realizacji

W trosce o Twój czas stale udoskonalamy proces projektowania 3D i produkcji elementów, skracając oczekiwanie na wydruk do minimum. Nasi specjaliści będą na bieżąco informować Cię o postępie prac.

Personalizacja

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, by wydrukowany w technologii 3D element był zgodny z Twoimi oczekiwaniami. Przykładamy dużą wagę do szczegółów, dzięki czemu nasze projekty są tak wyjątkowe.

Wysoka jakość

Dzięki drukowi 3D precyzyjnie przeniesiemy Twój wyjątkowy pomysł z wyobraźni do rzeczywistości. Nasze drukarki 3D pozwalają otrzymać wysokiej jakości elementy o szerokiej gamie zastosowań.

Drukujemy dla profesjonalistów

Naszą dewizą jest partnerska współpraca z Klientem. Dzięki kompleksowemu wsparciu przy drukowaniu 3D jesteśmy sprawdzonym i bezpiecznym partnerem biznesowym dla wielu naszych klientów. Działamy szybko i skutecznie. Wypracowane wewnętrznie standardy oraz metody efektywnego działania są doceniane przez szerokie grono klientów.

Wykorzystujemy najnowsze technologie

Korzystamy z technologii FDM, jednej z najpopularniejszych technologii prototypowania 3D na świecie. Pozwala ona na uzyskanie skomplikowanych kształtów i struktur, które są poza zasięgiem metod konwencjonalnych, takich jak frezowanie czy odlewanie. Dzięki wykorzystaniu tworzyw sztucznych koszty wydruku 3D są relatywnie niskie.

Obsługujemy pliki we wszystkich najbardziej popularnych formatach:

.stl

.obj

.stp

.iges

.ipt

Materiały

W naszej siedzibie w Warszawie oferujemy wydruki 3D przy wykorzystaniu takich materiałów jak:

PLA

ABS

PET-G

ASA

PC-ABS

...i wiele innych!

Pełna lista filamentów do druku 3D dostępna jest na stronie sklepu 3D Reaktor. Jeżeli potrzebujesz wydruku o specyficznych właściwościach, których nie gwarantują powyższe materiały – napisz do nas.

Oferta kolorów

Dysponujemy szeroką gamą kolorów. W przypadku specyficznych wymagań zapraszamy do kontaktu.

Czarny

Biały

Żółty

Czerwony

Zielony

Niebieski

Szary

Naturalny

...i wiele więcej!

Wyślij do nas swoje zapytanie

Nowe pole

11 + 8 =

Dane kontaktowe

ul. Konstruktorska 6
Warszawa 02-673
+48 720 855 510
druk3d@techocean.pl
TechOcean sp. z o.o.