Zaprojektuj z nami produkt, który pokochają twoi klienci

Design oraz wzornictwo przemysłowe

Nasi specjaliści z zakresu wzornictwa przemysłowego sprawią, że Twój projekt nie tylko będzie zgodny z najnowszymi trendami na rynku, ale także będzie zrozumiały dla użytkownika. Projektowane przez nas zespół produkty zawsze wyróżniają się dobrze dobraną formą i stylem.

Usługi

Audyt wzorniczy

W ramach audytu wzorniczego określamy potrzeby firmy oraz jej klientów w celu  poszukiwania możliwości rozwoju oferty produktowej z perspektywy poprawy designu oferowanych produktów. Dbamy o zachowanie spójności wzornictwa przemysłowego z wizerunkiem przedsiębiorstwa. Etap polega na przeglądzie podobnych rozwiązań rynkowych oraz analizie konkurencji pod kątem określenia panujących trendów.

Rezultatem naszych prac jest ogólna ocena oferty produktowej pod kątem jakości i spójności wzornictwa przemysłowego oraz dedykowana lista rekomendacji i zaleceń w obszarze możliwych kierunków rozwoju danego produktu, kategorii produktów lub pełnej oferty firmy – zależnie od potrzeb i zakresu współpracy.

Analiza designu

Dzięki analizie designu Twojego produktu masz szansę wzmocnić pozycję rynkową firmy oraz zrozumeć możliwości zbudowania przewagi konkurencyjnej opartej o poprawę designu produktu.

W ramach analizy designu analizujemy obecny produkt, jego specyfikację, wymagania oraz założenia, dodatkowo wykonujemy przegląd podobnych rozwiązań rynkowych oraz analizujemy konkurencję. Następnie określamy problemy, wyzwania oraz kluczowe obszary poprawy w oparciu o zebrane informacje.

Projekt koncepcyjny

Przenieś swój pomysł krok dalej w kierunku komercjalizacji.

Usługa zakłada w pierwszej kolejności research zagadnień związanych z projektem. Kolejnym krokiem jest proces inkubacji koncepcji, tj. rozważenie różnych pomysłów. Z wyinkubowanych pomysłów dokonamy wspólnej oceny oraz selekcji z klientem w celu określenia najlepszych rozwiązań względem spełnienia założeń:

  • funkcjonalnych,
  • technologicznych
  • estetycznych 

Zależnie od wyników procesu oraz potrzeb klienta rezultatem prac przy projekcie koncepcyjnym mogą być szczegółowe opisy, makiety, szkice 2D, wydruki 3D czy też modele CAD.

Pełny proces designu produktu

Stwórz razem z nami nowoczesny design nowego produktu od początku do końca – bez zbędnych komplikacji i problemów.

Pełny proces product designu zakłada profesjonalną współpracę oraz pełną odpowiedzialność za proces rozwoju koncepcji, od analizy designu czy też audytu wzorniczego, przez projekt koncepcyjny, aż po wykonanie prototypów w celu testów czy pokazów, kończąc na sporządzaniu odpowiedniej dokumentacji produktu od strony wzorniczej.

Stawiamy na jakość, minimalizację ryzyka oraz dynamiczną współpracę.

Kompetencje

R

Projektowanie CAD

R

Modelowanie 3D

R

Analiza ergonomii

R

Human Centered Design

R

Rapid prototyping

Przyśpiesz rozwój innowacyjnych projektów  razem z TechOcean

Doświadczony interdyscyplinarny zespół

Nasz zespół to blisko 30 nżynierów – pracują z nami automatycy, mechanicy, konstruktorzy, designerzy, elektronicy, programiści oraz inżynierowie oprogramowania.

l

Prawa autorskie

W ramach współpracy przekazujemy prawa autorskie oraz wszystkie wytworzone pliki istotne z perspektywy dalszego rozwoju projektu.

Wymagające projekty

Specjalizujemy się w unikalnych projektach. Nie boimy podjąć się najbardziej wymagających oraz skomplikowanych projektów.

Wyślij do nas zapytanie projektowe

13 + 10 =

Dane kontaktowe

TechOcean sp. z o.o.
Ul. Konstruktorska 6
Warszawa 02-673

Usługi
+48 731 179 307
uslugi@techocean.pl

Druk 3D
+48 720 855 510
druk3d@techocean.pl